Prezent na rocznicę ślubu

Prezent na rocznicę ślubu

4 maja, 2020 0 przez astico

Rocznica ślubu jest wyjątkowym wydarzeniem w życiu wielu małżonków. Szczególnie ważna jest ta pierwsza oraz kolejne okrągłe rocznice. Małżonkowie, by uczcić to jakże niezwykłe wydarzenie, sprawiają sobie wzajemnie prezenty lub planują wspólnie jakieś niecodzienne chwile. Dobry prezent na rocznicę ślubu to już nie tylko fizyczna rzecz, ale również wspólnie spędzany czas, np. wycieczka, weekend w spa, itp. Jeżeli planujesz niezapomnianą rocznicę ślubu zobacz jaki jest 5 najpopularniejszych prezentów z tej okazji.

1. Lot helikopterem. To niezapomniane przeżycie dla pary, która nigdy nie miała okazji doznać takich wrażeń. Z pewnością nie jest to najtańsza opcja, ale warta zachodu. Loty helikopterem są oferowane najczęściej w górach lub nad morzem.

2. Kolacja degustacyjna w restauracji. Koneserzy dobrego jedzenia z pewnością docenią tego typu prezent. Specjalne Menu przygotowywane jest zgodnie z porą roku, tak by potrawy były komponowane ze świeżych produktów najwyższej jakości. Wizyty w restauracjach o wysokim standardzie nie są na porządku dziennym, dlatego wybór takiej formy prezentu może okazać się strzałem w dziesiątkę. Można również pójść o krok dalej i zarezerwować weekend we dwoje w wannie z hydromasażem lub wizytę w spa. Z pewnością będzie to niesamowite przeżycie.

3. Sesja fotograficzna dla pary. Czas ucieka, a ludzie zawsze chcieliby być zawsze piękni i młodzi. Zatrzymane na fotografiach ujęcia będą fantastyczna pamiątką na czas jesieni życia. Fotografie zatrzymują czas, w którym byliśmy najbardziej szczęśliwi a ich oglądanie pozwala na powrót do tych chwil szczęścia.

4. Górska jazda kładami. Idealna opcja dla miłośników motoryzacji. Wspólnie spędzony czas na zboczach gór, zagwarantuje nie tylko świetną zabawę, ale i również oderwanie od codziennej gonitwy. Praca oraz obowiązki domowe ograniczają mocno czas wspólny jaki spędzają ze sobą małżonkowie. Zajęcia, które angażują dwie osoby do wspólnego działania są niewątpliwie cenne.

5. Flyboard. Niezbyt popularny, ale jakże oryginalny pomysł na prezent. To propozycja dla osób lubiących adrenalinę i dużą dozę zabawy. Czas spędzony na nauce latania nad taflą wody to niezapomniany czas, szczególnie, gdy pary unoszą się równocześnie.