Akcesoria rowerowe mogą być doskonałym prezentem dla miłośników jednośladów

Akcesoria rowerowe mogą być doskonałym prezentem dla miłośników jednośladów

30 września 2020 0 przez astico

Często stajemy przed wyzwaniem wyboru odpowiedniego prezentu dla partnera, przyjaciela, mamy, taty, brata, siostry itd. Jeśli dana osoba lubi przejażdżki rowerowe, doskonałym pomysłem może okazać się zakup przedmiotu, który jej to ułatwi. Wraz z serwisem Bikestacja postanowiliśmy przygotować małe zestawienie produktów, które mogą okazać się doskonałym prezentem dla cyklistów.

Bidon termiczny – do kupienia już od 45,00 zł

Bidony termiczne zapewniają doskonałą izolację termiczną nawet na kilka godzin. Idealnie sprawdzą się dla osób lubiących długie przejażdżki rowerowe.

Kask rowerowy – do kupienia od 299,00zł

Z pewnością jest wyrazem troski o bezpieczeństwo obdarowanego. Kask to nieco droższy wydatek ale może służyć przez długie lata.

Lampa przednia – do kupienia od 48,00zł

Zapewniają komfort i bezpieczeństwo osobom dojeżdżającym do szkoły lub pracy w późnych porach. Warto kupić solidną ale lekką i wygodną w montażu lampę.

Licznik elektroniczny – do kupienia od 34,90zł

To doskonały gadżet, który może dać wiele frajdy zwłaszcza młodszym użytkownikom jednośladów. Ceny liczników zaczynają się już trzydziestu kilku złotych i rosną w zależności od dostępnych funkcjonalności (np. GPS).

Niezbędnik – do kupienia już od 30,00zł

To zestawy, który mogą uratować skórę podczas nieprzewidzianej awarii. W ich skład wchodzą najczęściej klucze wielofunkcyjne oraz zestawy naprawcze.

Uchwyt na smartfona – do kupienia już od 115,00zł

Rowerzyści niekiedy podczas jazdy mają konieczność skorzystania z telefonu (np. chcąc sprawdzić lokalizację na mapie). Bardzo pomocne w tym przypadku mogą okazać się uchwyty do smartfonów. To dobry pomysł na prezent dla osób, które często korzystają z roweru jako środka transportu.

Naklejki i odblaski – do kupienia już od 5,00zł

Sezon jesienno-zimowy to czas, w którym dni są bardzo krótkie. Osoby, które podróżują rowerem o późnych porach są szczególnie narażone na niebezpieczeństwo. Stosowanie odblasków i naklejek odblaskowych znacznie zwiększa bezpieczeństwo rowerzysty na drodze. Kupując je bliskiej osobie nie tylko sprawimy jej radość ale również zatroszczymy się o jej bezpieczeństwo.