Kalendarze reklamowe trójdzielne.

Kalendarze reklamowe trójdzielne.

15 listopada 2019 0 przez astico

Każda firma zamawiająca swój kalendarz reklamowy, w sposób bardzo atrakcyjny promuje swoją firmę i jej zasoby. Kalendarz, będzie nie tylko formą promocji firmy ale także będzie on przedmiotem użytecznym i przynoszącym zadowolenie, szczególnie pracownikom firmy i kontrahentom.

Jedną z popularniejszych form kalendarzy reklamowych, jest kalendarz trójdzielny. Zwykle, są one stworzone wraz z umieszczeniem logo firmy i ciekawymi zdjęciami, które ją przedstawiają, obrazują. Jest on popularnym spiralnym formatem, z trójpodziałem, a czasem nawet z zegarem.

Może on stać się gadżetem firmy i być rozdawany na imprezach, gdzie możemy ją promować.

Drukarnie dbają dodatkowo aby zamówiony kalendarz, był spójny graficznie z umieszczonym wizerunkiem firmowym. Dodatkowo ma on być funkcjonalnym przedmiotem i formą reklamy, w jednym.

Ponadto pracownicy drukarni, wykwalifikowani graficy, sami mogą dziś stworzyć projekt naszego kalendarza firmowego, możemy więc skorzystać z ich propozycji, jeśli nie jesteśmy najlepsi w projektowaniu, a nasza kreatywność nie jest wysoce rozwinięta w tej materii. Na takim kalendarzu, będziemy widzieli miniony, obecny i przyszły miesiąc, od razu. Ponadto, możemy wybrać dowolny jego format, zwykle jest to od 320 x 810 mm, możemy także zdecydować się na uszlachetnienie główki, może ona być pokryta folią, połyskiem, matem a nawet lakierem UV wybiórczo. Jest on także często uzupełniany, o przeźroczystą taśmę z okienkiem, by poprzez jej codziennie przesuwanie, odznaczać kolejno następujący dzień oraz w otwór, potrzebny do zawieszenia. Zwykle firmy drukarskie starają się aby kalendarz miał dołączony kopertę, umożliwiającą estetyczną przesyłkę i zabezpieczenie przed warunkami atmosferycznymi, bądź uszkodzeniami mechanicznymi, do jakich może dojść podczas przesyłki. Dbają także o to, by kalendarz odznaczają się solidną podstawą, używają w tym celu specjalnych sztywnych papierów lub kartonów.